Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Любарецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363573) був реорганізований і увійшов до складу Бориспільської громади

Народний фольклорний колектив “Любарчанка”

Список учасниць народного фольклорного ансамблю «Любарчанка»:

1. Скіть  Ольга Іванівна
  2. Ліпінська Лідія Іванівна
  3. Гопкало Надія Іванівна
  4. Чересленко Марія Василівна
  5. Жук Марія Андріївна
  6. Шевченко Віра Зотівна
  7. Тільна Лідія Миколаївна

Творча характеристика народного фольклорного колективу “Любарчанка” сільського будинку культури с. Любарці.

Фольклорний колектив “Любарчанка” був створений при будинку культури в 1991 році. В 2017 році колектив здобув звання «народного».
Колектив налічує 7 чоловік, віком від 64 років до 78 років.

У колективі глибоко шанують і люблять народну пісню — невичерпне джерело творчості, які виконуються із супроводом, і, акапельно.

Колектив постійно бере участь у обласних та районних фестивалях, оглядах, де займає призові місця та у всіх заходах, що проводяться в районі.

Конкурс обрядових дійств та автентичної пісні «Древні витоки нашого народу»-1 місце в номінації «Виконання автентичної пісні»
XII обласний фольклорно-етнографічний огляд-конкурс «Онуки полянські» ім.. П.П. Чубинського- 1 місце в номінації «Автентичний гуртовий спів»

Володарі Гран-Прі XVI Всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки».

Переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вишгородська Покрова 2017» в  номінації «Народний спів» (1 місце).

Колектив міцніє творчо та духовно. Саме завдяки духовній єдності хор української пісні приваблює життєрадісністю, повагою до традицій народного співу.

До репертуару колективу входять українські народні пісні, які були знайдені завдяки фольклорній експедиції по районах Київської області.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Святковий календар. Спілкуємося українською мовою

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування